+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135, Ukraine, Kiev, 97-Z Zhilyanskaya Str.

Постачання природного газу здійснюється на підставі договору укладеного з Споживачем.

Постачальник поставляє споживачеві природний газ належної якості та кількості у порядку, передбаченому договором, а споживач зобов’язується оплатити вартість прийнятого природного газу в розмірі, строки та порядку, передбачених договором.

Газ  поставляється  на підставі заявок Споживача, які подаються не пізніше 20 (двадцятого) числа місяця, що передує місяцю поставки.

При відсутності заявки від Споживача на відповідний місяць поставки Постачальник постачає газ у обсязі, який був узгоджений з Споживачем при підписанні Договору.

Споживач не має права відмовитись від приймання узгодженого Сторонами планового обсягу постачання після включення заявки до планового розподілу газу Центральним диспетчерським департаментом ПАТ «Укртрансгаз» на відповідний місяць постачання.

У разі, якщо обсяги споживання газу Споживачем  різко зменшуються (збільшуються) порівняно із замовленим обсягом газу, Споживач повинен письмово, шляхом вручення оригінальної заявки, повідомити про це Постачальника не пізніше 20 (двадцятого) числа місяця споживання. На підставі такого повідомлення Постачальник додатково збільшить або змінить Споживачу замовлений обсяг газу.e