+38 044 224-81-33info@uanergy.com01054, Україна, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 65

Газові торги

Gas trading

Торгівля газом є одним із напрямків діяльності компанії «Енергія  України». Саме ми одними з перших імпортували європейський  газ до України. Слідуючи стандартам прозорого ведення ділових відносин та надання якісних послуг, компанія досягла значних успіхів. Наразі ми маємо прямі довгострокові договірні відносини з провідними газовими компаніями Європейського Союзу: TrailStone, RWE, AOT.

«Енергія  України» регулярно здійснює поставки природного газу з країн Європейського Союзу в Україну через газопроводи Словаччини, Угорщини і Польщі.

Компанія активно співпрацює з українськими газовидобувними підприємствами: ВК “Укрнафтобуріння”, СП «Полтавська газонафтова компанія», Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед та іншими.

Завдяки досвіду та  професійному підходу ми гарантуємо надійну співпрацю із клієнтом. Серед ділових партнерів «Енергії  України»  провідні українські підприємства: ДП«Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», ТОВ «Томаковський завод литої тари», КП “Житомиртеплокомуненерго” та інші підприємства та газотрейдери.

Відправте заявку та отримайте найдійного постачальника природного газу для вашого підприємства.

Особливі умови для підприємств державного сектору!

Лікарні, заклади освіти та відділи управління освіти – пріоритетний напрямок роботи компанії «Енергія України».

Заповніть заявку – отримайте найвигіднішу пропозицію!