+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135 Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 97 літера З

Компанія «Енергія України» впроваджує нові рішення для стендів сушки і розігрівання ковшів різного виду та обсягу

Лют

Компанія «Енергія України» впроваджує нові рішення для стендів сушки і розігрівання ковшів різного виду та обсягу

Команда фахівців нашої компанії продовжує розробляти і впроваджувати нові рішення по підвищенню ефективності роботи стендів сушки і розігрівання чавуновозних і сталерозливних ковшів різного об’єму.

На даний момент йде розробка вертикального стенду сушки і розігрівання ковшів на суміші природного і доменного газу. Раніше, замість морально і фізично застарілих агрегатів, вже були побудовані і модернізовані стенди як на природному газі, так і на природно-коксодоменной суміші в різних виконаннях. Всі впроваджені рішення по стендах показують економію природного газу від 19%. Наприклад, в доменному цеху ММКІ (Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча) тільки при заміні пальникового пристрою і арматури з автоматикою, була досягнута економія в 35%! При цьому викиди шкідливих речовин істотно нижче необхідних норм.

Також наша компанія пропонує замовникам свої послуги по футеровці кришок ковшів сучасним полегшеними теплоізоляційними матеріалами. Ми створюємо оптимальні рішення для модернізації стендів сушки/розігріву і пропонуємо результативний підхід в роботі з сталерозливними і чугоновозними ковшами.