+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135 Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 97 літера З

Компанія «Енергія України» впроваджує нові рішення для стендів сушки

Лют

Компанія «Енергія України» впроваджує нові рішення для стендів сушки

Команда фахівців нашої компанії продовжує розробляти проекти для поліпшення ефективності роботи стендів сушки. Крім того, експерти «Енергії України» впроваджують проекти із розігріву чавуновозних і сталерозливних ковшів різного об’єму.

Один з поточних проектів з розробки вертикального стенду сушки і розігрівання ковшів на суміші природного і доменного газу має високі показники ефективності. Раніше, замість застарілих агрегатів, вже були побудовані і модернізовані стенди як на природному газі, так і на природно-коксодоменной суміші в різних виконаннях. Всі впроваджені рішення по стендах показують заявлену в проекті економію природного газу.

Наприклад, в доменному цеху ММКІ (Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча) тільки при заміні пальникового пристрою виробництва компанії «Енергія України» і арматури з автоматикою, була досягнута економія в 35%! При цьому викиди шкідливих речовин істотно нижче необхідних норм. Також наша компанія пропонує замовникам послуги з футеровке кришок ковшів сучасними полегшеними теплоізоляційними матеріалами. Ми створюємо кращі рішення для модернізації стендів сушки і пропонуємо результативний підхід в роботі з сталерозливних і чугоновознимі ковшами.