+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135 Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 97 літера З

Модернізацію сушила форм ТОВ «ЗЛМЗ» завершено

Лют

Модернізацію сушила форм ТОВ «ЗЛМЗ» завершено

Фахівцями компанії «Енергія України» успішно завершена комплексна модернізація сушила форм «ЗЛМЗ» (Запорізький ливарно-механічний завод). Нами встановлено 48 нових сучасних енергоефективних пальників від провідного німецького партнера. Ми замінили запірно-регулюючу апаратуру і клапанну групу на сушилі форм. Також проведено повну заміну газопроводів.

Експерти також встановили систему технологічного обліку газу на базі ультразвукового лічильника. Проведена заміна ізоляції зводу сушила, з посиленням ізоляції стін і візків на енергоефективні волокнисті матеріали. Встановлена ​​сучасна система автоматики управління і безпеки. Система управління побудована на базі німецьких контролерів. До складу системи входять локальні шафи, а також шафи керування пальниками і SCADA система, що забезпечує операторський контроль і управління за технологічними процесами в реальному часі.

Монтажні і демонтажні роботи на сушилі були проведені за рекордні 25 календарних днів. За результатами дослідної експлуатації сушила були досягнуті заявлені параметри сушки і економії теплоносія. Середньомісячні витрати природного газу знизились на 45%. За даним проектом плануються також додаткові роботи, пов’язані з обшивкою сушила спеціальним профілем, для поліпшення його естетичного вигляду.

Компанія «Енергія України» проводить комплексні роботи, які включають створення і впровадження проектів модернізації будь-якої складності.