+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135 Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 97 літера З

Спеціалісти «Енергії України» провели аудит на комбінаті ім. Ільїча

Лис

Спеціалісти «Енергії України» провели аудит на комбінаті ім. Ільїча

Завдяки плодотворному співробітництву наші підприємства знайшли спосіб не тільки знизити енергоресурси, але й впровадити унікальну технологію на підприємство.

Енергоаудит – один з найважливіших елементів продуктивної роботи підприємства. Завдяки кваліфікованому підходу до контролю за споживанням енергоресурсів завод або комбінат можуть завжди реалізовувати свої завдання продуктивно. Спеціалісти «Енергії України» завжди прагнуть надати всі необхідні інструменти, знання та досвід для наших клієнтів.

Новий спосіб, який допоможе скоротити споживання природного газу, представив клієнтам співробітників «Енергії України». На одній з провідних підприємств країни, комбінату ім. Ільча компанії «Метінвест» наші спеціалісти провели аудит та консультування за результатами перевірки. Рішенням тривалої роботи стала заміна гарячих пристроїв на комбінаті ім. Ильїча в киснево-конвертерному цеху.

Найшвидшим часом почнуться монтажні роботи по проекту, які індивідуально для підприємства розроблені спеціалістами нашої компанії.