+38 044 224-81-33info@uanergy.com01135 Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 97 літера З

Спеціалісти «Енергії України» взяли участь у презентації звіту ДП «Енергоринок»

Лют

Спеціалісти «Енергії України» взяли участь у презентації звіту ДП «Енергоринок»

Щорічні загальні збори членів Оптового ринку електричної енергії України традиційно пройшло на початку лютого в Києві. Компанія «Енергія України» є членом ОРЕ, тому наші співробітники заслухали звіт про діяльність ДП «Енергоринок» за 2017 рік.

Державне підприємство «Енергоринок» протягом звітного 2017 року забезпечувало функціонування Оптового ринку електричної енергії України. Зокрема, планувало режим роботи ОЕС України, формувало ціни і розподіл навантажень, а також створювало баланс електроенергії та розрахунки платежів. Серед іншого підприємство розподіляло кошти з рахунку зі спеціальним режимом використання оптового постачальника, куплену та продану енергію, а також вело бухгалтерський облік ресурсів.

Учасникам Оптового ринку були представлені обсяги виробництва енергії електростанціями України за 2016-2017 роки. Так, основну частину електроенергії в 2017 році (99,19%), як і у 2016 році (98,94%) було створено виробниками, які працюють в ОРЕ.

З усім звітом, поданим на зборах, можна ознайомитися безпосередньо на сайті підприємства. Також з цеолью удосконалення нового ринку електричної енергії був створений сайт “Координаційний центр по забезпеченню впровадження нового ринку електричної енергії”. На сайті висвітлюється робота центру та його робочих груп.